Projenize doğru yönde başlamanıza yardımcı olmak için buradayız.

Metropol Konteyner

Günlük olarak kullanılan birçok ürün sayesinde hayatımıza hız kesmeden devam ederiz. Yaşam alanları ve işyerlerinde kullanılan farklı ürünler sayesinde konforlu bir hayat bizlere sunulur. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok ürün hayatımıza dahil olmaya başladı. Son zamanlarda prefabrik yapılar dikkat çekici olarak insanlara sunulmaktadır. Konteyner modeller bu kapsamda en çok kullanılan ürün olmayı başarmaktadır.

Konteyner denilince akla sadece, ithalat ve ihracat firmalarının kullanmış olduğu yük taşımacılığı kapsamında faaliyet sürdüren ürünler akıllara gelmemelidir. Yük taşımacılığı kapsamında kullanılan konteyner modelleri, işletmelerin faaliyet sürdürmesi için oldukça önemlidir. Yük taşımacılığı konteynırları genellikle işletmelerin kendine has özelliklerinde üretmektedir. Fakat bu tarz konteyner modelleri dışında yaşam alanları ve iş yeri olarak kullanılan portatif konteyner modelleri de bulunmaktadır. Metropol konteyner bu kapsamda en çok tercih edilen konteyner modelidir.

www.prefabriksantiyebinalari.com

Metropol Konteyner Özellikleri ve Avantajları

Metropol konteyner modelleri şehir mimarisi ile uyum sağlayan, uygun fiyatlı olarak insanlara sunulan tasarımlardır. Betonarme ürünler kullanılmadan yapılan ve tasarlanan konteyner evler ve yapılar, düşük bütçeli de tüm insanların sahip olabileceği özelliklerdir. Genellikle konteyner modelleri istenilen her türlü bölgeye konumlandırılarak anında kullanılmaya başlanır. Üretilen konteyner modelleri dayanıklı ürünlerden üretildiği için uzun yıllar kullanım sağlamak mümkündür. Her türlü metropol konteyner modellerini, mevsim koşullarında sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tüm metropol konteyner modellerinde, günlük hayatta kullanılan yaşam alanlarındaki her türlü imkân ve konfor bulunur. Konteyner modellerinde elektrik, su, doğalgaz internet gibi tüm ihtiyaç kaynakları kullanılmaktadır.

17

Yılların Deneyimi

5120+

Mobo Kabin

1336

Prefabrik Yapı

6240

Konteyner

Metropol Konteyner Nedir?

Metropol konteyner modelleri kişilere özel bir şekilde tasarlandığı için oldukça modern bir yapıya sahiptir. Genellikle yaşam alanlarında tercih edilen modellerdendir. Metropol konteyner modelleri yaşam alanları ve işyerleri olarak tercih edilebilmektedir. Bulunduğu ortama direkt olarak konumlandırıldı için kullanımı kolay ve uygulanması kolaydır.

Metropol konteyner, yaşam alanı olarak ev, konteyner ofis, konteyner büro, konteyner yemekhane, konteyner büfe, konteyner cafe, konteyner işletme, konteyner şantiye gibi birçok özelliklerde tasarlanarak insanların ihtiyacını karşılamak için pratik çözümler sunmaktadır. Modern şehir mimarisinin vazgeçilmez metropol konteyner modelleri, görsel olarak insanları rahatlatıcı ve göze hitap eden özellikler de sunulmaktadır. Metropol konteynerler sağlamış olduğu avantajlar doğrultusunda, kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

PREFABRİK YAPILARDA NEDEN GÜL PREFABRİK

UYGUN FİYATLAR

Gül Prefabrik Olarak Fiyatlarımız Günümüz Şartlarına  En Uygun Seviyelerde Tutulmuştur

KOLAY KURULUM

Gül Prefabrik Deneyimli Ekibi ve 1. Sınıf Malzeme İle Çok kısa sürede p kurulum rahatlığı ile Projelerini Teslim Etmekte

MİNİMUM İŞ GÜCÜ

Gül Prefabrik Olarak Projelerimizi İş Gücünü En Aza İndirecek Tasarımlarla Sonuçlandırmaktayız

KOLAY TAŞINMA

Taşınma sırasında oluşabilecek tüm aksaklıkları biliyor ve buna göre kolayca taşınmanıza olanak sağlıyoruz

ŞIK TASARIMLAR

Gül Prefabrik Konteyner Yapılarda Tasarımı içerden ve dışardan en şık gözükecek şekilde tasarlanan yapılar

HIZLI ÇÖZÜMLER

Gül Prefabrik ve Konteyner; Karşılaşabileceğiniz tüm aksaklıklara karşı teknik ekimiz Hızlı Bir Şekilde Çözmekte

İLETİŞİM

Projelerinize çözüm bulmanız ve merak ettiklerinizdaha fazlası için iletişim kurabilirsiniz.

Adres

Şeyhli Mahallesi, Ankara Cd. No:346, PENDİK / İSTANBUL
Bizi Haritada Bulun

TÜRKİYE / TURKEY
Pendik / İSTANBUL
Bizi Haritada Bulun

Tel
 +90 545 224 55 34

Tel
+90 545 122 55 34

Projeniz Hakkında Konuşalım

Bizlere hayalinizi anlatın, sizin yerinize gerçekleştirelim

    Canlı Destek