HAKKIMIZDA

Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla yüzlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü. Bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sahip olduğu birikimlerin yardımı ile kalitede en üst noktayı yakalamış, güven ve kaliteyi temel yapı taşı kabul eden firma olarak üstlenmiş olduğumuz her projeyi tamamlamış olmaktan ve müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetten dolayı gurur duyarız.

image
ŞİRKETİMİZ

En son teknoloji ile uygulamalar yaparak güncel kalıyor

Kaliteden ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimizin bütçeleri ve zaman çerçevesi dahilinde en iyi evleri ve yapıları inşa ediyoruz. 

Misyonumuz

İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Gül Prefabrik ve Konteyner  ; Prefabrik ve Konteyner sektöründe yenilikçi, estetik, modern, daima genç kalan tasarımlarla  yaşam alanlarının yer aldığı, kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği çok katlı veya müstakil prefabrik ve kontyener yaşam alanları yapmayı hedef edinmiştir.Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider Yapı şirketi olmak

Neler Yapıyoruz

  • Ayrıcalıklı Bir Yaşam İçin Yenilikçi Projeler Üretiyoruz
  • Başarılı Projeler Yapıyoruz
  • Günümüz İnşaat Tekniklerini Uyguluyoruz
  • Kaliteli ve Sağlam Yapılar Sunuyoruz
  • Marka Projeler İnşa Ediyoruz
Canlı Destek